Uyan blog alemi, uragan döndü, kıpırda hadi! / Blog sakinleri : üff gene mi yaaa!

Duramadı, duramıyasıca geldi gene dediğinizi duyar gibiyim:) Ama ne yapayım mail box'ıma yağan e-postalara dayanamadım anacım. Meğer blogumu sessizce takip eden ne çok kişi varmış, çok etkilendim doğrusu. Yorumlarıyla blogda beni yalnız bırakmayan uzun vadeli dostlar -artık bana alıştıklarından ve çok geçmeden burada ya da başka bir yerde dönüşe geçeceğimi bildiklerinden olsa gerek- mail atma gereği duymamışlar, (avuntunun daniskası) neyse yazdım bunu bir kenara :))

Geldi gene, başınızın belası, karanlık gecelerinizin en korkunç kabusu, -gidecek mi kalacak mı?- diye içinizi kemirten, mide kramplarınızın olası nedeni, üf gitse de tıklamaktan kurtulsak diye içinizden geçirdiğiniz sanal bağımlılığınız geri geldi. ahhhhaahhaa...

Patagonya'nın çok sevgili valisi, Warrior kardeşim, mailinin başlığı yüzünden buradayım. Bendenizin kapatmalara karşı olan duyarlılığını bildiğiniz gibi, bunu en incelikli biçimde aleyhimde kullanmanız, dönüşümün en temel nedenlerinden biridir, bir de tabi konuşmadan pardon yazmadan duramayışım var ama o çok mühim değil :) Ve tema ile ilgili önerinizin sadece bir kısmını dinleyip, sizin link listenizden birinin temasını çaldım, üstelik. Fakat kusura kalmayınız , pek renkli bir tercih olmadı yine:)

Aman yaaaa, 3 günlük dünya...
Bi blog keyfimiz var şunun şurasında; bir de çay, kahve, kebap, mangal, çekirdek, ... uzadıkça uzuyor, kısa keselim. Özledim yaaa, iki gün yazmadım, gene de özledim.

Bundan önce kapadığım iki blogda hiç bööle olmamıştım, ama uragan'ı sevmişim ben, anladım. Mümkün olduğunca keyifli şeyler yazmaya çalışacağım ama arada hüzün kokan yazılar da olursa, siz de üzülmeyiverin oldu mu canım. :)

hadi hayırlı cumalar...