hatırlayan var mı bu kızı?
  • Türkiye'nin her yerinden 160 54 51 numaralı posta çeki hesabına havale yaptırabilirsiniz.
  • Tüm Ziraat Bankası şubelerinden kurumsal tahsilat ile havale masrafı olmadan bağış yapabilirsiniz.


İlgilenenlere not: Herhangi bir aksilik olmazsa; 7 ocak'ta Gazze'ye gidecek bir gemi ile ilk bağış ve yardımlar ulaştırılacakmış Gazzeye inşaallah.

Yorumlar

AYSUN dedi ki…
Şoktayım! Onlarca insana çoluk çocuk, kadın erkek demeden kıyıyorlar... Soykırım işte bu:( Biz de sadece izliyoruz... Ah vahlar içinde:(
uragan dedi ki…
tabi ki üzülüyoruz, tabi ki nefretle kınıyoruz ama yetmiyor.

dün sofrada elif soruyor, anne niye üzgünsün diye, çocuğumun tabağına bakıyorum, içimden geçiriyorum "sen burada sevdiğin yemeği afiyetle yerken başka bir coğrafyada çocuklar ana-babalarını kaybediyor, küçücük bedenleri şarapnellerle yaralanıyor, acılar içinde kıvranıyorlar" ama diyemiyorum, nasıl anlatabilirim ki 5 yaşında bir çocuğa suçsuz günahsız yaşıtlarının sıcak yuvasında sıcak yemeklerini yemesi gereken yaşıtlarının bombalar altında korkudan ağladıklarını nasıl anlatabilirim ki...

yardımlaşmak lazım hocam, başka yolu yok, etrafımızdakilere hatırlatmak, toplaşmak ve destek vermek lazım, sadakalarımızı, zekatlarımızı yollayabiliriz en azından, kendimiz için yüzümüzü eğmesek te kimseye komşumuzdan arkadaşımızdan akrabamızdan filistinli kardeşlerimiz için yardım isteyebiliriz.

üstelik ihh'nın sitesinde şöyle bi ifade var, "Tüm Ziraat Bankası şubelerinden kurumsal tahsilat ile havale masrafı olmadan bağış yapabilirsiniz." diyor.

Rabbim acılarını dindirsin, sabır versin. amin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

"Benim için namurad olsun diyenler bermurad olsun"/"Babil'de Ölüm, İstanbul'da Aşk" okumaları

Rabbişrahli ve sadri!

günlerimiz bitecek bir gün saya saya*