uragan/günlük
bİr nevİ "anı deposu"

"İNSANLIĞIMIZIN YOK EDİLMESİNİ REDDEDİYORUZ!

etiketler: ,

"İNSANLIĞIMIZIN YOK EDİLMESİNİ REDDEDİYORUZ!


Evlerimizde ve işyerlerimizdeki televizyonlarda artık futbol maçı seyretmiyoruz. Dünyamızın 'Filistin' diye anılan bir parçasında insanlığımızın hunharca yok edilişini seyrediyoruz. Filistin'de işlenen katliamı, bir futbol maçını izler gibi seyretmeyi reddediyor, bu katliamı işleyenlerle aynı cinse sahip olduğumuzdan dolayı insanlığımızdan utanıyoruz. Filistin'de işlenen katliam, insanın insana karşı nasıl vahşileşebileceğinin korkunç bir örneği olarak önümüzde durmaktadır.

Bütün insanlığın gözü önünde işlenen bu katliama sadece katledilen Filistinlilerin sayısı açısından bakmıyoruz. Gazze'de sadece yüzlerce Filistinli katledilmemektedir. Orada katledilen ortak insanlığımız, insanlığımızın ruhu ve vicdanıdır. Aşağıda imzası olan bizler, dünyanın en korkunç terör mekanizmasına dönüşen İsrail devletini, insanlığımızı hunharca katletmekten dolayı kınıyor ve onu insanlık ve tarih önünde tel'in ediyoruz. "

metni imzalamak istersen; http://www.gazzedekatliamadurde.com/
1 yorum:

Müslüman ülkelerin kişiliksizliği malesef böyle bir sonuç doğurdu. Avrupa yılbaşında gülüp eğlenir de biz neyin sevincini kutluyoruz?


İletişim

uragan3@gmail.com

Blog Arşivi

Translate