şimdi özetler31 Ağustos; geri sayımda son 17 gün.

Uragan'ın sır gibi sakladığı kocası 17 Eylül'de evine ve ailesine geri dönüyor. Heyecan dorukta.30 ağustos; kikirik annesi ve annenannesiyle birlikte fuarın altını üstüne getirdi.
Aldığımız bilgilere göre geçen yıl olduğu gibi bu yılda semerkant yayınlarından çıkamayan kikirik, en son semerkant standında tabureye oturmuş, anneliğe ilk adım kitabına bakarken objektiflere yakalandı.29 ağustos; flaş flaş flaş!!! Uragan ve Solar buluşması Ankara'nın gözlerden uzak bir köşesinde, tam de iki tarafın beklediği şekilde gerçekleşti.
Birbirini zaten seven iki blogger, görüşmeden sonra "en büyük ittifak gönüllerin ittifakıdır" bakışıyla görüşmeyi değerlendirdi. Uragan daha sonra yaptığı bir açıklamada "güzel kardeşimi fuara götürüp, ona uragan kitabı almayı planlıyordum ama fuarı kapalı sandığım için maalesef bu isteğimi gerçekleştiremedim" dedi. Fuarın cumartesi de açık olduğunu eve geldiğinde öğrenen uragan'ın karalar bağladığı fakat çok geçmeden Solar'ın ince ruhlu annesinin hediye pişmaniyelerinden yiyerek kendine geldiği öğrenildi.28 ağustos; Uragan'ın anasını ağlatan ileri bilgisayar ve network sınav sonuçları açıklandı.
Alnının akıyla ve dahi başındaki kazanla sınavı atlatan Uragan, 78 aldığını öğrenince havalara zıpladı, ama içinden.
Özetlerin detayları ve diğer haberler, Uragan'ın insiyatifinde bir gün; BURADA!!!

***

Haber öncesi müzik de bu bloga mahsustur!!!
İstisnalar Kaideyi Bozmaz.mp3 -

Bu blogdaki popüler yayınlar

"Benim için namurad olsun diyenler bermurad olsun"/"Babil'de Ölüm, İstanbul'da Aşk" okumaları

Rabbişrahli ve sadri!

günlerimiz bitecek bir gün saya saya*